Administrasjon & Salg i Norge

Reidar Mjelde

Managing Director
  • Telefon: +47 70 17 53 00
  • Mob: + 47 92 46 40 06
  • E-post: reidar@mittet.com

Torodd Hansen

Financial Manager
  • Telefon: +47 70 17 53 00
  • Mob: +47 99 23 33 87
  • E-post: torodd@mittet.com

Arve Øverås

Sales- /Marketing Manager
  • Telefon: +47 70 17 53 00
  • Mob: +47 47 79 25 50
  • E-post: arve@mittet.com

Ferenc Nagy

Product Manager Ventilation Filters
  • Telefon: +47 70 17 53 00
  • Mob: +47 90 07 64 91
  • E-post: ferenc@mittet.com

Jan Kristiansen

Sales Consultant Ventilation Filters
  • Telefon: +47 70 17 53 00
  • Mob: +47 92 40 07 79
  • E-post: jkr@mittet.com

Alf Magne Bjørlykke

Key Account Manager
  • Telefon: +47 70 17 53 00
  • Mob: +47 95 90 21 01
  • E-post: amb@mittet.com

Bjørn Rekdal

Product Manager Technical Textiles
  • Telefon: +47 70 17 53 00
  • Mob: +47 95 06 91 28
  • E-post: bjoern@mittet.com

Børge Kjersem

Production Manager Ventilation Filters
  • Telefon: +47 70 17 53 00
  • Mob: +47 90 75 72 88
  • E-post: boerge@mittet.com

Kjell-Tore Løvold

Production Manager Technical Textiles
  • Telefon: +47 70 17 53 00
  • Mob: +47 92 83 49 90
  • E-post: kjell-tore@mittet.com

Vidar Mittet

Commercial Director/Mittet Spesialprodukter AS
  • Telefon: +47 70 17 53 00
  • Mob: +47 95 83 56 77
  • E-post: vidar@mittet.com

Jan Aaland

Production Manager Furniture Branch
  • Telefon: +47 70 17 53 00
  • Mob: +47 91 33 84 73
  • E-post: jan@mittet.com